Teknoloji

ITT Logistics Teknoloji

ITT Logistics, kurulduğu günden bu yana gelişen dünya dengeleri içinde teknolojinin ezici üstünlüğünü ve baş döndüren hızını yakından takip etmiş, teknoloji ve güncel donanımları işletme yapısı ve hizmet işleyişinde entegre etmeye çalışmıştır. Özellikle son bir yıl içinde verimliliğin artırılması, maksimum güvenliğin sağlanması, kalite standartlarının uygulanması noktasında teknolojinin önemli avantajlar yaratacağını ön gören ITT, bu alandaki yatırımlarına hız kazandırmıştır ve inovatif projelerin avantajlarından önemli ölçüde yararlanmıştır. ITT Logistics tümü ADR’li araçlardan oluşan flosunu daha etkin yönetmek, güvenlik açıklarını minimalize etmek, daha şeffaf bir hizmet sunmak amacıyla sektörün ihtiyaçlarına yönelik program yazılımları yaptırmıştır.

Crealog adı verilen yazılım program ile dinamik bir şekilde tüm lojistik süreçlerini, hızlı, kullanımı kolay ve mobil uygulama desteği ile takip etmeyi planlayan ITT, bu sayede tüm lojistik süreçlerini aynı platformda toplayıp maliyetlerini düşürmeyi hedeflemektedir.

Bu yazılım sayesinde, siparişlerini tek bir platformda yönetip, araçlarındaki Crealog Tablet ile teslimatlarını otomatik hale getirebilmektir. Bu sayede anında ve otomatik irsaliye/fatura kesebilmektedir.

Crealog yazılımı ile ayrıca sayısal haritada araçlarınızı siparişleri ile birlikte veya kamera görüntüleri ile birlikte yönetebilirsiniz.

Crealog Tablet sistemi ile de, aracın göstergesindeki bilgiler veya araçta kullanılan bir sayaçtan veri alınarak işlem yapılabilmektedir.

Örneğin, LPG taşıyan bir araçta tüm işlemler bu yazılım sayesinde otomatik yapılmaktadır. Aracın ürün vereceği müşteri GPS sisteminden otomatik tespit edilebilir, tablet sistemi aracın djital takografına takılı araç operatörünün dijital ehliyetini tespit edilerek açılabilir. Verilen ürün miktarı araçtaki sayaçtan tespit edilebilir. Aracın kilometresi aracın CAN-BUS dan tespit edilebilir. Kesilecek irsaliye/fatura numarası var ise üzerindeki barkodun tablet üzerindeki kamera ile otomatik okuması yapılabilir.

Yukarıda adı geçen inovatif Lojistik yazılım programının kullanımı ITT Lojistik için önemli sektörel avantajlar kazandıracak ve firmayı sektörde öncü konumuna taşıyacaktır.

© 2024 - ITT Logistics