ITT Logistics

ITT Logistics, müşterilerine tüm tedarik zinciri süreçleri boyunca katma değer yaratmayı, sürecin her noktasında müşterilerinin daha etkin ve verimli olmalarını sağlamayı hedeflemektedir.

Bu amaçla gümrüksüz ve gümrüklü olarak, kapalı veya açık alanlarda fıçılama IBC' leme, etiketleme, ambalajlama, kap değişikliği gibi özel elleçleme hizmetlerini diğer hizmetlerine entegre olarak etkin bir şekilde sunmaktadır.

Elleçleme hizmeti ile ilgili tehlikeli ve tehlikesiz kimyasalların otomasyon sistemleri ile birlikte dolum ve kap değişikliği hizmetleri de sunan İTT Logistics, gümrüklü alanda almış olduğu global elleçleme izni sayesinde müşterilerine ihracat ve transit ticaretlerinde önemli kolaylıklar sağlayan rekabetçi bir hizmet anlayışı ile hareket etmektedir

Özellikle müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğumuz özgün hizmet projeleri, Proje Lojistiği konusunda ITT Lojistiği ayrıcalıklı bir konuma taşımaktadır. Ayrı palet ve ambalaj tedariki dahil olmak üzere birçok hizmeti bir arada sunan ITT Logistics, güvenli ve yüksek kalite standartları doğrultusunda şekillendirdiği hizmet anlayışı ile müşterilerinin tüm süreçlerinde yanında olmayı hedeflemektedir.

© 2024 - ITT Logistics