ITT LOGISTICS

ITT Hakkında

Yeni bakış açısı ve ekibi ile müşterilerine fark yaratan lojistik hizmetler sunmayı amaçlayan İTT Lojistik, 2014 yılında yeniden yapılanmış, köklü geçmişine dayanan bilgi birikim ve tecrübesi ile partner ve müşterilerine Likit Kimyasal ve Tehlikeli Madde Taşımacılığı konusunda, rekabetçi, kaliteli ve yaratıcı lojistik çözümleri sunmaktadır. Lojistik süreçlerinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan teknoloji ve altyapı konularında yatırımlar yapan İTT Lojistik, kendi yazılımlarını geliştiren, müşteriline portal bilgi servisleri ile anlık olarak online çözümler üreten güvenilir ve hızlı bilgi akışına sahiptir.

Çoklu Hizmet Anlayışı

ITT Lojistik; Yurtiçi Taşımacılık, Uluslararası Karayolu, Demiryolu, Deniz yolu, Depolama, Antrepo, Isıtma Elleçleme ve Tankcontainer Tamiri gibi birçok hizmeti bir arada sunmaktadır. Bu anlayış sayesinde müşteri memnuniyetine yönelik pratik çözümleri hızlı bir şekilde devreye sokmaktadır.

Rekabetçi Yaklaşımlar

İTT Lojistik aynı zamanda dünyanın önde gelen tank operatörü firmalarından Alman tankcontainer operatörü VTG Tanktainer GmbH’nin Türkiye acenteliğini sürdürmekte ve birçok firmaya ithalat ihracat taşımalarında rekabetçi hizmetler sunmaktadır. Yine ürün özelliklerine odaklı çözümler geliştirerek avantajlı rekabet koşulları yaratmaktadır.

img
img
img
img