abt-img2.jpg

ITT Logistics

Yeni bakış açısı ve ekibi ile müşterilerine fark yaratan lojistik hizmetler sunmayı amaçlayan İTT Lojistik, 2014 yılında yeniden yapılanmış, köklü geçmişine dayanan bilgi birikim ve tecrübesi ile partner ve müşterilerine Likit Kimyasal ve Tehlikeli Madde Taşımacılığı konusunda, rekabetçi, kaliteli ve yaratıcı lojistik çözümleri sunmaktadır. Lojistik süreçlerinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan teknoloji ve altyapı konularında yatırımlar yapan İTT Lojistik, kendi yazılımlarını geliştiren, müşteriline portal bilgi servisleri ile anlık olarak online çözümler üreten güvenilir ve hızlı bilgi akışına sahiptir.

ITT Lojistik; Yurtiçi Taşımacılık, Uluslararası Karayolu, Demiryolu, Deniz yolu, Depolama, Antrepo, Isıtma Elleçleme ve Tankcontainer Tamiri gibi birçok hizmeti bir arada sunmaktadır. Bu anlayış sayesinde müşteri memnuniyetine yönelik pratik çözümleri hızlı bir şekilde devreye sokmaktadır. İTT Lojistik aynı zamanda dünyanın önde gelen tank operatörü firmalarından Alman tankcontainer operatörü VTG Tanktainer GmbH’nin Türkiye acenteliğini sürdürmekte ve birçok firmaya ithalat ihracat taşımalarında rekabetçi hizmetler sunmaktadır. Yine ürün özelliklerine odaklı çözümler geliştirerek avantajlı rekabet koşulları yaratmaktadır.

Motivasyonumuzun kaynağı, sektöre yön veren öncü yatırımlarımızla lojistikte kaliteyi artırmak ve yeniliğe açık vizyonumuzla da gelişim ve değişimi sürdürülebilir kılmaktır.

Tekin Öztanık

Vizyonumuz

ITT Logistics'in işletme kültürü, değerler, inançlar, davranış biçimleri ve iş yapma tarzlarının birleşiminden oluşur. Bu kültür, çalışanlarımızla nasıl iletişim kurduğumuz, işbirliği yaptığımız partnerlerimizin yapısı, aldığımız kararlar ve problemleri çözüme kavuşturma tarzımız gibi bir dizi unsuru içerir.

Çalışanlarımızı motive ettiğimiz, ortak bir amaç etrafında bir araya geldiğimiz ve iş süreçlerini verimlilik, tutarlılık ve uyum içinde yönettiğimiz bir işletme kültürü için elimizden geleni yapıyoruz.

01

Müşteri Memnuniyeti

02

Sürdürülebilir Çevre

03

Teknolojik Entegrasyon

04

Kalite Standartları

© 2024 ITT Logistics