Please enable JS

BELGELERİMİZ

GELECEĞİN LOJİSTİĞİ

ITT Logistics sürekli iyileşmeyi hedefleyen Kalite Politikaları'nın doğrultusunda uluslararası standartlara uygun gerekli tüm denetim süreçlerinden başarıyla geçmiş ve sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.

 

ISO 9001:2015

Kalite yönetim sistemi etkili bir yönetim sisteminin varlığı ifade eden bir standarttır. Bu standarttın gerektirdiği tüm koşullar sağlanmış ve uygulanmakta olup 2018 yılında belgelendirme yapılmıştır. ITT Lojistik almış olduğu belge ile uluslararası bir standartta hizmet verilmektedir.

 

ISO 14001

Çevre Yönetim Sistemi, her türlü üretim sektöründe, verilen hizmetin ilk aşamasından tüketiciye sunulmasına kadar geçen her adımda çevresel etkilerin dikkate alınarak hizmet gerçekleştirilmesini sağlayan sistematik bir yaklaşımdır. Almış olduğumuz ISO 14001 belgesi ile çevre bilinci hizmet anlayışımızı uluslararası standartta uygulamaktayız.

 

OHSAS 18000

"İş sağlığı ve güvenliği" standardıdır. Bu standardı ISO 9001 veya ISO 14001 gibi standartlardan ayıran önemli unsurlardan birisi; OHSAS 18001'in, ürün veya hizmetin güvenliğinden çok, iş sağlığı ve güvenliğine yönelik olmasıdır. Tüm hizmetlerimizde iş güvenliği ve sağlığını baz alarak uluslararası standartlarda hizmet vermekteyiz.

 

SQAS

(Safety & Quality Assessment for Sustainability.) Kimya şirketleri, SQAS sistemini, lojistik faaliyetlerinin risk yönetimini desteklemek için ürün/hizmet yönetiminin bir parçası olarak kullanılmaktadır. Risk analizleri dokümantasyon yönetimi belgelendirme koşullarına göre sağlanmıştır, Tesis genelinde tüm fiziki şartlar emniyet güvenlikleri sağlanmıştır, itfaiye raporları ile her hangi bir acil duruma göre tüm önlemler alınmıştır. Araç donanımlarda son teknolojiler kullanılarak can ve mal güvenliği sağlanmıştır.

ITT Logistics uygunluğu, SQAS tarafından 94 Puan ile belgelenmiştir.

 

about us
about us

ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR