Please enable JS

DAVRANIŞ ODAKLI GÜVENLİK

GELECEĞİN LOJİSTİĞİ
img

DAVRANIŞ ODAKLI GÜVENLİK POLİTİKASI

Bu politikanın amacı, güvensiz durum ve bu durumu meydana getiren insan davranışlarını belirleyerek, takip etmek ve ortadan kaldırmak için kullanılan Davranış Odaklı Güvenlik Programının şirket üst yönetimde dâhil olmak üzere tüm ITT Uluslararası Taşımacılık San. Tic. Ltd. Şti’nin çalışanlarını tarafından uygulanacağının beyanını içermektedir.

Şirket genelinde oluşturulan ekipler tarafından yapılan davranış analizleri; davranıs odaklı güvenlik kültürünün temeli olan insan davranışları içerisinde yer alan güvensiz insan davranışlarını hedef almaktadır. Oluşturulan sistem içerisinde güvensiz insan davranışları planlı/plansız denetimler ile belirlenir ve sonuçları çalışanlarda dâhil olduğu tüm taraflar ile paylaşılır ve alınması gereken aksiyonlar sistemsel olarak alınır.

Şirketimizin istisnasız tüm üyeleri, bu şartlara bağlı kalarak tüm süreçlerimizi en iyi şekilde yönetmeyi ve gerçekleştirmeyi hedeflerler, bu hedefe ulaşabilmek adına kurduğumuz davranış odaklı güvenlik sistemin de sürekli iyileştirmeyi ve yıllık olarak belirlenen Davranış Odaklı Güvenlik Hedeflerine ulaşacağımızı taahhüt ederiz.